2019 BLACK DIVISION
JEREMY CLODFELDER HEAD COACH PARIS  
TROY JOHNSON ASST. COACH MATTOON  
GREG BARRETT ASST. COACH SOUTH VERMILLION  
SCOTT BLOCK ASST. COACH PARIS  
CASEY PINNELL ASST. COACH ROBINSON  
JASON FULTON ASST. COACH NEWTON  
BILLY GRAY ASST. COACH RED HILL  
TIM HERRIN ASST. COACH TERRE HAUTE SOUTH  
LAST NAME FIRST NAME NUMBER SCHOOL
DOWNS MARCUS 12 CASEY WESTFIELD
THOMPSON LOGGAN 41 CASEY WESTFIELD
WILKES JACOB 24 CLOVERDALE
ABNER LOGAN 21 CLOVERDALE
FYE KEATON 4 COVINGTON
MYERS LOGAN 12 COVINGTON
THARP JAKE 8 MARSHALL
ORMAN ETHAN 65 MARSHALL
PILSON JACK 2 MATTOON
SMITH BROCK 4 MATTOON
RUNYON GUNNER 54 MATTOON
NICHOLS JACKSON 50 MATTOON
SMITH PAYTON 67 MATTOON
WOODARD MYLES 39 MATTOON
HANCE BRYCE 34 NEWTON
FRICHTL TEDDY 62 NEWTON
BIERMAN CONNOR 42 NEWTON
PHILLIPS DAWSON 33 NEWTON
BASINGER DAWSON 2 NORTH CENTRAL
PRITCHARD JACOB 13 NORTH CENTRAL
ENGLAND-ELROD MALACHI 77 NORTH CENTRAL
POTTS CONNER 11 OBLONG-PAL-HUT
BERRY RUGGER 88 OBLONG-PAL-HUT
GATES JACOB 67 PARIS
MULLENIX CALEB 15 PARIS
GATES CALEB 1 PARIS
BLOCK COOPER 49 PARIS
WILLMOTH JOSH 32 PARIS
LYNK BEN 2 PARKE HERITAGE
HARTMAN BRADEN 60 PARKE HERITAGE
MOORE DREW 1 RED HILL
GOGNAT DREW 68 RED HILL
PHIPPS AUSTON 77 RED HILL
BENSON CADE 51 RED HILL
HERRICK TRISTAN 58 RIVERTON PARKE
LYMAN GRIFFIN 22 RIVERTON PARKE
GOBLE DAVID 54 ROBINSON
WOLF GRAYSON 58 ROBINSON
SPENCE GARY 5 SOUTH VERMILLION
MILLER COREY 2 SOUTH VERMILLION
ZUCCA BRANT 3 SOUTH VERMILLION
FARLEY JACOB 11 SOUTH VERMILLION
DRESSLER JASE 21 TERRE HAUTE SOUTH
SHOLTY KENYON 9 TERRE HAUTE SOUTH
MAXWELL CODY 68 TERRE HAUTE SOUTH
BENDER KC 7 TERRE HAUTE SOUTH
ROSHEL ORIAN 2 TERRE HAUTE SOUTH
BERKLEY MATTY 2 WEST VIGO
DENNY STEVEN 34 WEST VIGO
MCCLAIN JOHN 21 WEST VIGO
GOLD DIVISION 2019
BRIAN CRABTREE HEAD COACH   NORTH VERMILLION
HANK LOPEZ ASST. COACH   NORTH VERMILLION
BEN BLANK ASST. COACH   NORTH VERMILLION
BLAINE POWELL ASST. COACH   SULLIVAN
BRIAN OLIVER ASST. COACH   LINTON
MIKE MEYER ASST. COACH   GREENCASTLE
MATT MCLAREN ASST. COACH   RICHLAND COUNTY
MARK RAETZ ASST. COACH   NORTHVIEW
LAST NAME FIRST NAME NUMBER SCHOOL
WEBER ROMAN 68 BEDFORD NORTH 
GINTER CAMERON 55 CASCADE
HORNING CONNOR 32 CASCADE
MITCHELL DAYTON 67 CUMBERLAND
WOLKE ZACH 40 CUMBERLAND
BUTLER CONNOR 28 CUMBERLAND
BAKER GAGE 71 EASTERN GREENE
CAMPBELL BLAYNE 7 EASTERN GREENE
EVANS JADEN 21 EASTERN GREENE
BELLEMY LEVON 7 EDGEWOOD
JACOBS EITHAN 32 EDGEWOOD
BOLLMAN GAVIN 40 GREENCASTLE
WOOD TREVER 56 GREENCASTLE
MOODY DAMON 20 GREENCASTLE
COSTIN ALEX 10 GREENCASTLE
WOOD TREY 73 GREENCASTLE
BURRIS BEN 72 LINTON
PADGETT KOLE 56 LINTON
CUNNINGHAM DRAKE 12 LINTON
SHAW TREY 7 NORTHVIEW
COOK TREVOR 1 NORTHVIEW
SHELTON MJ 30 NORTHVIEW
SPRADLEY REIS 63 NORTHVIEW
GERALD THOMAS 40 NORTHVIEW
SANFORD LUKE 55 NORTH PUTNAM
MURRAY CHRIS 23 NORTH PUTNAM
WOODARD GAGE 76 NORTH VERMILLION
MYERS CHRISTIAN 82 NORTH VERMILLION
BUCHHAAS COREY 44 NORTH VERMILLION
KILGORE JONATHON 10 NORTH VERMILLION
FONCANNON DEREK 50 NORTH VERMILLION
COOK NOAH 8 OWEN VALLEY
LACOURSIERE CARTER 22 OWEN VALLEY
DUNN SUTTON 8 RICHLAND COUNTY
BLANTON PEYTON 22 RICHLAND COUNTY
BROWN DAKOTAH 7 RICHLAND COUNTY
THEIS NICHOLIS 77 SOUTH PUTNAM
SCOTT DALTON 23 SOUTH PUTNAM
CONNER JACK 17 SULLIVAN
SATER HAYDEN 74 SULLIVAN
FREELS JACOB 52 SULLIVAN
CURTIS DAYLAN 26 SULLIVAN
POWELL JAKE 55 SULLIVAN
SHERMAN JACK 72 TERRE HAUTE NORTH
HAPENNY SHANE 70 TERRE HAUTE NORTH
JONES ANTHONY 52 TRI-COUNTY
HAWKINS MICHAEL 21 TRI-COUNTY
Site By Jason Storey